plenruuk

Aktualnie w sprzedaży mamy następujące oferty

Bułgaria Złote Piaski - nauka pływania i samoobrony 06 - 14.07 2024

1 dzień: Wyjazd z Polski około 3:30. Przejazd przez Słowację, Węgry, Rumunię. Zakwaterowanie w hotelu tranzytowym w Rumunii, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień: Śniadanie, wyjazd do Złotych Piasków, zakwaterowanie w hotelu. Zapoznanie z obiektem i okolicą, zespołowe gry sportowe, plażowanie. Obiadokolacja, nocleg.

3 dzień: Rozruch poranny, śniadanie, nauka i doskonalenie pływania. Obiad. Nauka i doskonalenie podstawowych elementów samoobrony w oparciu o koreańską sztukę walki – taekwon-do. Kolacja, nocleg.

4 dzień: Rozruch poranny, śniadanie, zwiedzanie Warny – stolicy bułgarskiego wybrzeża, miasta naszego króla Władysława Warneńczyka, cenotaf króla – mauzoleum na polu bitwy pod Warną(1444r.) – historia walk
o utrwalenie chrześcijaństwa w Europie. Przejazd do Monastyr Aladża, wędrówka do skalnych klasztorów. Powrót do hotelu na obiad. Zespołowe gry sportowe, plażowanie. Kolacja, nocleg.

5 dzień: Rozruch poranny, śniadanie, nauka i doskonalenie pływania. Obiad. Nauka i doskonalenie podstawowych elementów samoobrony w oparciu o koreańską sztukę walki – taekwon-do. Kolacja, nocleg.

6 dzień: Rozruch poranny, śniadanie. Wyjazd do delfinarium. Powrót do hotelu na obiad, Zespołowe gry sportowe, plażowanie. Kolacja, nocleg.

7 dzień: rozruch poranny, Śniadanie, nauka i doskonalenie pływania. Obiad. Nauka i doskonalenie podstawowych elementów samoobrony w oparciu o koreańską sztukę walki – taekwon-do. Kolacja, nocleg.

8 dzień: Wyjazd w drogę powrotną, zakwaterowanie w hotelu tranzytowym w Rumunii. Obiadokolacja, nocleg.

9 dzień: Śniadanie, powrót do Polski w godzinach wieczornych.

Cena: 2.280 zł /os.

 

Cena obejmuje:  przejazd komfortowym autokarem VDL Futura rok prod. 2016 wyposażony w nowoczesną klimatyzację, nowoczesny sprzęt DVD z kinowym systemem dźwięku – płaskie ekrany LCD; telewizja cyfrowa; rozkładane siedzenia ze stolikami; lodówka, WC,  BAREK z kawą i herbatą GRATIS, zespół aktywnego bezpieczeństwa: asystent pasa jezdni, tempomat aktywny i opcjonalny hamujący autokar przed przeszkodą, trzy punktowe pasy bezpieczeństwa. Oświetlenie wnętrza LED, Wi-Fi, gniazda do ładowania laptopów lub telefonów komórkowych.

- 6 noclegów w Hotelu *** w Złotych Piaskach – nauka i doskonalenie pływania na pełnowymiarowym basenie, 2 noclegi w Rumunii, (pokoje 2-3 os. z łazienkami)

- wyżywienie FB w Bułgarii - podczas pobytu obejmuje: śniadanie, obiad i kolacja  w formie bufetu,

- ubezpieczenie KL, NNW,

- opieka pedagogiczna.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian
w programie w przypadku zaistnienia sytuacji niezależnych od organizatora.

W celu rezerwacji miejsca prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:

+48 84 627 35 00
+48 501 332 226
office@halejstravel.com

Kontakt

Biuro podróży Halej's Travel
ul. Krasnobrodzka 9, 22-400 Zamość, woj. lubelskie

Halej’s Consulting and Education
ul. Krasnobrodzka 22 A, 22-400 Zamość
NIP 922 106 48 07