plenruuk

Aktualnie w sprzedaży mamy następujące oferty

BUŁGARIA – ZŁOTE PIASKI – All inclusive 11-20.07.2021 – 10 dni

Mamy jeszcze 25 wolnych miejsc na wycieczkę do Chorwacji:

 

ZAKWATEROWANIE – Hotel DETELINA*** położony w Złotych Piaskach. Pokoje posiadają, klimatyzacje, WC, prysznic, lodówka, telewizja kablowa, telefon i dostęp do internetu ,windy, restauracja, lobby bar, basen odkryty, bar przy basenie, leżaki i parasole, parking, kantor wymiany walut, plac zabaw.

Wyżywienie All Inclusive – śniadanie, lunch i kolacja podawane w formie bogatego bufetu.
Bar 
oferujący lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe, ciasto, lody czynny do godz. 22.00.

 

I Dzień

Wyjazd grupy ok. godz. 3.00 – przejazd przez Słowację, Węgry do Rumunii na obiadokolację i nocleg.

II Dzień

Śniadanie dalszy przejazd przez Rumunie do Złotych Piasków, dojazd do hotelu, obiadokolacja i odpoczynek nad morzem.

III – VIII DZIEŃ

  • Wyżywienie All inclusive.
  • Wypoczynek, kąpiele i plażowanie.
  • Złote Piaski – spacer po uliczkach miejscowości, przejście do portu.
  • Wędrówka do skalnych klasztorów Monastyr Aladża, jeden z najoryginalniejszych bułgarskich klasztorów wykuty w wysokich skałach Kamiennego Lasu.
  • Wycieczka do Warny – miasto o bogatej historii, letnia stolica kraju. Spacer po Starym Mieście, krótki postój przy Mauzoleum Warneńczyka, zwiedzanie wnętrza okazałej Cerkwi.
  • Wycieczka do Bałczika – jednego z najpiękniejszych miejsc w tej części Europy, głównym punktem programu jest ogród botaniczny z bogatymi okazami kwiatów: róż, kaktusów, kompleks pałacowy- rezydencja królowej rumuńskiej Marii. Brukowane uliczki, bielone budynki, niepowtarzalna zieleń, bliskość morza nadają miastu niepowtarzalny urok.
  • Wycieczka na przylądek Nos Kaliakra – wąski, ok. 3 km. cypel z przepięknym widokiem na wybrzeże Morza Czarnego. Przy odrobinie szczęścia można zobaczyć skaczące w morzu delfiny. Na półwyspie znajdują się pozostałości po kulturze rzymskiej.

IX Dzień – Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd w kierunku Polski –obiadokolacja i nocleg tranzytowy w Rumunii.

X Dzień – Śniadanie i wyjazd w kierunku Polski, zakończenie podróży w godzinach wieczornych.

Cena – 2050 zł /os. przy grupie min 45 osób.

Cena – 1250 – dziecko do lat 12 z rodzicami w pokoju.

Cena – 1490 – II dziecko do 12 lat z rodzicami w pokoju.

Dopłata do pokoju 1-osobowego – 450 zł


Cena zawiera
 – przejazd autokarem z WC, DVD, klimatyzacją, 9 noclegów w hotelu*** pokoje 2/3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, wyżywienie All inclusive w Bułgarii, opiekę pilota, opłaty drogowe, parkingowe i graniczne, ubezpieczenie NNW-10 000 zł i KL – 10 000 Euro, podatek VAT.

Cena nie zawiera biletów wstępu – 15 euro ( dotyczy osób, ktore będa chciały korzystać z wycieczek)

 

Istnieje możliwość zorganizowania dla osób chętnych fakultatywnie

Wieczór bułgarski to tradycyjna bułgarska kolacja, okraszona nieograniczonymi ilościami wina, to moc animacji i pokaz tańców narodowych, to możliwość zapoznania się z bułgarskimi obrzędami, z których najbardziej zapierającym dech w piersiach jest nestinarstwo, czyli zwyczaj chodzenia po rozżarzonych węglach bosymi stopami, z ikoną świętych Konstantyna i Heleny.Ta wycieczka daje możliwość zetknięcia się z bułgarską kulturą “w pigułce”. Wyjazd na bułgarską wieś do tradycyjnej bułgarskiej restauracji to okazja do odpoczynku od zatłoczonych plaż tutejszych kurortów. To czas na zabawę, wyśmienitą bułgarską kuchnię i relaks przy rytmach muzyki ludowej.

Wieczór bułgarski jest polecaną, a nawet obowiązkową wycieczką dla tych co pierwszy raz przyjechali do Bułgarii

Jeep safari – Wyprawa wojennymi dżipami po dzikiej i zalesionej okolicy!

W cenie jest też zawarty obiad i napoje.

Smaczne potrawy i szalona zabawa!

Rejs statkiem po morzu.

CHORWACJA - Wybrzeże Adriatyckie 18 - 26.05 2021

Mamy jeszcze 20 wolnych miejsc na wycieczkę do Chorwacji:

 

1 dzień: Wyjazd 4:00 rano. Przejazd przez Słowację, Węgry do Chorwacji. Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Zagrzebia, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień: Po śniadaniu wyjazd do NEUM. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie w Hotelu Sunce Neum - obiekt położony bezpośrenio przy morzu, wyżywienie w formie szwedzkiego bufetu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień: Śniadanie, czas wolny, plażowanie. Obiadokolacja i nocleg.

4 dzień: Śniadanie. Wyjazd do MEDJUGORJE  – miejsca objawień Matki Boskiej, Kościół św. Jakuba i wejście na Górę Objawień. Przejazd do MOSTARU – miasta wielu kultur w Bośni i Hercegowinie z zabytkowym XVI-wiecznym Starym Mostem. Powrót do Neum na obiadokolację i nocleg.

5 dzień: Śniadanie, wyjazd do DUBROWNIKA Most Franja Tudmana, otoczone murami obronnymi Stare Miasto z malowniczym portem (wpisane na listę Dziedzictwa Kulturalnego UNESCO), Fontanna Onufrego i Pałac Sponza. Czas wolny. Obiadokolacja, nocleg.

6 dzień: Po śniadaniu przejazd i zwiedzanie z przewodnikiem TROGIRU: Stare Miasto z portem i zabytkową katedrą: wejście na dzwonnicę, z której doskonale widać panoramę wybrzeża. Następnie przejazd do SPLITU, ruiny pałacu cesarza Dioklecjana, (III-IV w.) wpisanego na Listę Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, katedrę, spacer po porcie. Fakultatywnie - FISH PICNIC - rejs statkiem połączony z degustacją ryb i napojów alkoholowych - dodatkowo płatne 25 EUR.

7 dzień: Po śniadaniu przejazd do Parku Narodowego PLITWICKIE  JEZIORA – kompleksu 16 jezior w Górach Dynarskich – połączonych licznymi wodospadami. Wyjazd do hotelu tranzytowego, zakwaterowanie w hotelu przed granicą węgierską, obiadokolacja, nocleg.

8 dzień: Śniadanie, wyjazd do BUDAPESZTU. Zwiedzanie z przewodnikiem Budapesztu, rejs statkiem po Dunaju. Uroczysta obiadokolacja w formie szwedzkiego bufetu w czardzie z muzyką oraz degustacją napojów alkoholowych . Zakwaterowanie
w hotelu, nocleg.

9 dzień: Po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną do Polski.

CENA: 2.520 zł/os.

 

Cena zawiera:

- przejazd komfortowym autokarem VDL Futura VIP CLASS - wg. informacji uzyskanych od producenta, jedyny taki autokar
w Polsce - zdobywca tytułu „NAJLEPSZY AUTOKAR EUROPY 2012” wyposażony w nowoczesną klimatyzację, nowoczesny sprzęt DVD z kinowym systemem dźwięku – płaskie ekrany LCD; telewizja cyfrowa; informacje o trasie wyświetlane na ekranach; rozkładane siedzenia ze stolikami; indywidualnie kształtowane zagłówki; lodówka, WC,  BAREK z kawą i herbatą GRATIS,
- 8 noclegów w hotelach  *** (pokoje 2-3 os. z łazienkami )

- 8 śniadań, 7 obiadokolacji, uroczysta obiadokolacja w czardzie,

- ubezpieczenie KL, NNW,

- opieka pilota podczas całej trasy, przewodnicy lokalni

- bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w programie w przypadku zaistnienia sytuacji niezależnych od organizatora.

 

Miasto, gdzie spotykają się dwa kontynenty 26.06 - 05.07 2021

Mamy jeszcze 8 wolnych miejsc na wycieczkę do Turcji - Bułgarii:

 

1 dzień: Wyjazd z Zamościa godz. 24:00 - parking PZU. Przejazd do Serbii, zakwaterowanie w hotelu
w okolicach Niszu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień: Po śniadaniu wyjazd do Stambułu. Zakwaterowanie w hotelu, czas wolny, obiadokolacja,  nocleg.

3 dzień: Po śniadaniu zwiedzanie Stambułu: dzielnica Sultanahmet, Hipodrom (tor wyścigów konnych
i rydwanów), Hagia Sofia, Błękitny Meczet, Sułtański Pałac Top Kapi, Basilica Cistern, Stambulski uniwersytet i płac Beyazit. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień: Po śniadaniu wyprawa na Grand Bazaar – historyczne miejsce handlowe - największy bazar świata – 3500 sklepików. Czas wolny na zakupy. Wyjazd do Złotych Piasków. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień: Czas wolny - wyżywienie all inclusive. Nocleg.

6 dzień: Po śniadaniu Zwiedzanie Warny – stolicy bułgarskiego wybrzeża, miasta króla Władysława Warneńczyka, cenotaf króla – mauzoleum na polu bitwy pod Warną (1444r.). Wizyta w największym Delfinarium we wschodniej Europie – pokaz akrobacji delfinów. Przejazd do Nessebaru – wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO: mury obronne i baszty sprzed 1500 lat, wąskie i kręte uliczki wokół zabytków wybudowanych w starobułgarskim stylu. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

7 dzień: Czas wolny - wyżywienie all inclusive. Nocleg.

8 dzień: Czas wolny - wyżywienie all inclusive. Nocleg.

9 dzień: Po śniadaniu wyjazd do noclegu tranzytowego w Rumunii. Obiadokolacja, nocleg.

10 dzień: Po śniadaniu  Wyjazd do Polski.

 

 CENA: 2.570 zł/os. - (przy grupie min.  45 os.)               


 Cena zawiera: przejazd komfortowym autokarem VDL Futura rok prod. 2019, EURO 6 wyposażony w nowoczesną klimatyzację, nowoczesny sprzęt DVD z kinowym systemem dźwięku – płaskie ekrany LCD; telewizja cyfrowa; rozkładane siedzenia ze stolikami; lodówka, WC,  BAREK z kawą i herbatą GRATIS, zespół aktywnego bezpieczeństwa: asystent pasa jezdni, tempomat aktywny i opcjonalny hamujący autokar przed przeszkodą, trzy punktowe pasy bezpieczeństwa. Oświetlenie wnętrza LED, Wi-Fi, gniazda do ładowania laptopów lub telefonów komórkowych dla każdego pasażera.

- 9 noclegów w hotelach, w Bułgarii hotel  4*  (pokoje 2 - 3 osobowe z  łazienkami),
- 9 śniadań, 9 obiadokolacji, (2 dni wyżywienie all inclusive - zgodnie z programem)

- ubezpieczenie KL, NNW,

- opieka pilota podczas całej trasy,

- licencjonowani przewodnicy lokalni w zwiedzanych miejscach.

 

Cena nie zawiera biletów wstępu: w Turcji ok. 170 lirów (1 lira turecka ok. 0,70zł), w Bułgarii ok 11 EUR - Delfinarium. Biuro podróży nie ma wpływu na zmianę cen biletów.

 

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w programie w przypadku zaistnienia sytuacji niezależnych od organizatora w tym obostrzeń epidemiologicznych danego kraju.

Warunkiem uczestnictwa w wycieczce jest spełnienie poniższych wymagań:

- należy posiadać paszport ważny co najmniej 60 dni więcej niż "okres pobytu" na terenie Turcji,

W celu rezerwacji miejsca prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:

+48 84 627 35 00
+48 501 332 226
office@halejstravel.com

Kontakt

Biuro podróży Halej's Travel
ul. Krasnobrodzka 9, 22-400 Zamość, woj. lubelskie