Wyspy Uznam i Wolin, nadmorskie klify i plaże Bałtyku

Szczecin – Międzyzdroje – Kopenhaga

Promem do Szwecji 2014

Wyspy Uznam i Wolin, nadmorskie klify i plaże Bałtyku

PROGRAM WYJAZDU:

Wyjazd godz. 22.00. Nocny przejazd do Szczecina. W autokarze barek z kawą i herbatą.

1 dzień: Przyjazd do SZCZECINA. Zwiedzanie Zamku Książąt Pomorskich: Pomnik księcia Bogusława X i Anny Jagiellonki, dziedziniec z zegarem słonecznym, dziedziniec menniczy. Wewnątrz Zamku można odwiedzić Muzeum Zamkowe z Celą Czarownic. REJS KATAMARANEM z Dworca Morskiego,  Wały Chrobrego, Wyspa Grodzka, Stocznia Gryfia. Przejazd na wyspę Wolin do polskiego Cannes, czyli Międzyzdrojów. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień: Śniadanie. MIĘDZYZDROJE - zwiedzanie: Nadmorska Promenada z Aleją Gwiazd, z odcisnietymi w brązie dłońmi gwiazd. Gabinet Figur Woskowych. Spacer nad Morze Bałtyckie – klify w Wolińskim Parku Narodowym. Obiadokolacja. Wyjazd do Świnoujścia na prom do Szwecji.

 PROMEM DO SZWECJI:

Godz. 22.30 wyjście promu z portu w Świnoujściu. Do Państwa dyspozycji na promie: sklepy, restauracja, kawiarnia,
klub nocny z dyskoteką, kasyno.

3 dzień: Śniadanie. Godz. 6.15 przyjście promu do portu w YSTAD. Przejazd do stolicy Danii, przez most Øresundbron łączący Szwecję z Danią – najdłuższy most na świecie łączący dwa państwa - z Malmö do Kopenhagi.

Zwiedzanie KOPENHAGI: Pałac Christiansborg, kopenhaska giełda Børsen, ulica Nyhavn, na której mieszkał Andersen, Pałac Królewski Amalienborg – Siedziba królowej Małgorzaty II i rodziny królewskiej, fontanna bogini Gefion, cytadela Kastellet, port z pomnikiem Kopenhaskiej Syrenki. Chwila wolna na deptaku Strøget – restauracje, sklepy.

Godz. 12.00 wyjazd do Ystad. Godz. 14.00 wyjście promu z Ystad, lunch w restauracji. Godz. 20.00 przyjście promu

do Świnoujścia. Przejazd do hotelu na nocleg.    

 4 dzień: Śniadanie. Zwiedzanie ŚWINOUJŚCIA – miasta położonego na 44 wyspach: Kościół MB Gwiazdy Morza, Park Zdrojowy, najwyższa w Polsce latarnia morska. Przejazd do Niemiec do AHLBECK – kurortu ze 100-letnim molo. Spcer po malowniczym miasteczku i plaży. Powrót do Świnoujścia na obiad. Wyjazd w drogę powrotną wieczorem.

 Cena zawiera:

- przejazd nowym, komfortowym autokarem VIP Class***, klimatyzacja, rozkładane siedzenia z regulowanymi zagłówkami, nowoczesny sprzęt DVD z kinowym systemem dźwięku, barek z kawą i herbatą - GRATIS, lodówka, WC

- 2 noclegi w hotelach (pokoje 2-3 os.), 1 nocleg na promie (kabina 4 os. z oknem i łazienką – w obie strony)

- 3 śniadania (w tym jedno na promie), 2 obiadokolacje

- 2 obiady - na promie i w dniu powrotu

- ubezpieczenie NNW, KL, bagaż

- opieka pilota, koszt przewodników lokalnych

- bilet na prom Świnoujście – Ystad, Ystad -  Świnoujście, transport w Danii i Szwecji

 +Bilety wstępu dodatkowo płatne (do uzgodnienia): Muzeum w Szczecinie – 5zł, Rejs Katamaranem – 15zł, Gabinet Figur Woskowych – 12zł, muzeum latarni morskiej – 3,50zł

ewentualna zamiana kabiny 4-os. na 2-osobową na promie – 130zł/os.

Ceny biletów wstępu oraz opłat promowych mogą ulec zmianie.

Dodatkowe informacje

stat4u Wykonano:  PITERSS

Liczniki