Włochy klasycznie

                       Włochy klasycznie

 WERONA – RZYM – WATYKAN – PLAŻE RIMINI – WENECJA

7 dni

PROGRAM WYJAZDU:

Wyjazd godz. 18.00. Nocny przejazd przez Słowację i Węgry, Słowenię.

 1 dzieńPrzyjazd do hotelu pod Padwą po południu. Odpoczynek, obiadokolacja i nocleg.  

 2 dzieńŚniadanie. Zwiedzanie WERONY: Dom Julii z najsłynniejszym balkonem świata. Zamek Castelvecchio, malowniczy Plac delle Erbe z wieżą Torre dei Lamberti. Przejazd do hotelu pod Rzymem. Obiadokolacja i nocleg.

 3 dzień: Śniadanie. Przejazd do WATYKANU autokarem (posiadamy autokary z EURO 5, możemy więc wjechać wszędzie i nie musimy korzystać z dodatkowo płatnego i uciążliwego metra). Zwiedzanie WATYKANU: Plac i Bazylika Św. Piotra z grobem papieża Jana Pawła II. Możliwość wejścia do Ogrodów Watykańskich i Muzeów wraz z Kaplicą Sykstyńską. Zwiedzanie RZYMU: barokowy Piazza Navona, Panteon, Fontanna di Trevi, Plac Hiszpański ze słynnymi Schodami Hiszpańskimi. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

 4 dzieńPo śniadaniu ciąg dalszy wizyty w „Wiecznym Mieście”: Koloseum, Palatyn, Forum Romanum, Kapitol, Plac Wenecki, Bazylika św. Jana na Lateranie. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

 5 dzieńŚniadanie, wyjazd do RIMINI nad Morzem Adriatyckim. Spacer po miasteczku, zakupy. Pożegnalna obiadokolacja, nocleg w hotelu.

 6 dzień: Po śniadaniu wyjazd do WENECJI. Rejs statkiem na Plac św. Marka, Bazylika św. Marka z zabytkową Dzwonnicą, Wieża Zegarowa, Pałac Dożów, Most Westchnień, most Rialto di Ponte. Możliwość rozszerzenia rejsu do WYSP MURANO i BURANO – znanych na całym świecie ze względu na produkcję szkła artystycznego oraz przepięknych koronek.

Godz. 20.00 wyjazd w drogę powrotną, nocny przejazd do Polski.

 7 dzień: Powrót do Polski w godzinach wieczornych.

  

Cena: zależy od ilości osób w grupie oraz terminu wyjazdu.  Zadzwoń!

Cena obejmuje: Przejazd komfortowym autokarem VDL FUTURA (EURO 5), zdobywcą tytułu „AUTOKAR EUROPY ROKU 2012” wyposażonym w bezpieczną klimatyzację, nowoczesny sprzęt DVD z kinowym systemem dźwięku.
Do dyspozycji Uczestników wyjazdu: barek z kawą i herbatą GRATIS; lodówka; WC

- 5 noclegów w hotelach *** (pokoje 2-os.)

- 5 śniadań kontynentalnych lub wzmocnionych

- 5 obiadokolacji

- ubezpieczenie: NNW - 15.000 PLN, koszty leczenia za granicą - 20.000 EUR, bagaż – 1.000 PLN

- opieka pilota podczas całej trasy

- przewodnicy lokalni

 

Dodatkowo płatne bilety wstępu (do uzgodnienia z grupą)

 

 

 

Dodatkowe informacje

stat4u Wykonano:  PITERSS

Liczniki