KIM JESTEŚMY

Szanowni Państwo

Halej’s Travel to licencjonowane biuro podróży, które jest częścią firmy HALEJ’S CONSULTING AND EDUCATION, która specjalizuje się w prowadzeniu szkół niepublicznych z uprawnieniami szkoły publicznej, szkoły językowej, transportu międzynarodowego i prowadzi tzn. matching supplying, czyli wyszukiwanie partnerów, współinwestorów za granicą dla firm polskich. Celem jest zorganizowanie dla Państwa wyjazdu Waszych marzeń. Oznacza to, że oprócz naszych propozycji, jesteśmy w stanie zaplanować i zrealizować Państwa pomysł w postaci wyjazdu wakacyjnego, sportowego, wycieczki, ferii zimowych, konferencji, szkolenia w dowolnym miejscu w Polsce i Europie. W naszej pracy łączymy nowoczesność z doświadczeniem. Zapewniamy Państwu opiekę wyłącznie licencjonowanych pilotów wycieczek, doświadczonych kierowców, nowoczesny i bezpieczny transport oraz dopasowane do imprezy pakiety ubezpieczeń. Oferujemy wyjazdy dla grup na terenie całej Europy i części Afryki, od Hiszpanii, Maroka i Wielkiej Brytanii, po Ukrainę, Turcję i Rosję. Nasze imprezy organizujemy przez cały rok, dbając przy tym o przystępne ceny usług oraz stałe poszerzanie oferty o najnowsze atrakcje turystyczne i rozwój transportu. Prowadzimy politykę bezpiecznych rezerwacji.

W celu poznania szczegółów oferty prosimy o kontakt telefoniczny i zapraszamy do naszych biur mieszczących się na ulicy Krasnobrodzkiej 9 i 22 w Zamościu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

Uwaga nasze imprezy obsługujemy tylko własnym nowoczesnym transportem (na zdjęciach) i dlatego zwłaszcza przy wyjazdach wakacyjnych (Hiszpania, Włochy, Chorwacja, Czarnogóra, Bułgaria, Lazurowe Wybrzeże, Turcja, Grecja) prosimy o rezerwacje do końca roku 2013r. Rezerwacja FIRST MINUTE to gwarancja wyjątkowo atrakcyjnej ceny imprezy i najwyższy standard bazy hotelarsko – gastronomicznej.

Halej’s Travel

T/F: 84 627 35 00, 501 332 226, 512 078 343, 609 909 280, E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. www.halejstravel.com


 

Halej’s Travel

ORGANIZACJA WYCIECZEK PO POLSCE I EUROPIE 

WYNAJEM TRANSPORTU DLA GRUP  9 - 57 OSÓB

VDL FUTURA 55+2    VDL FUTURA 52+2 VIPP CLASS

 MEDCEDES Sprinter 20+1      FIAT DUCATO 8+1

T/F: 84 627 3500, 501 332 226, 512 078 343, 609 909 280, 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje

stat4u Wykonano:  PITERSS

Liczniki