Słowacja - Jaskinia Jaszowska - Iwonicz Zdrój

SŁOWACJA – JASKINIA JASZOWSKA – IWONICZ ZDRÓJ

Wycieczka z zabawą muzyczną

 PLAN WYCIECZKI:

1 dzień: SŁOWACJA

Wyjazd na Słowację, zakwaterowanie w hotelu. Popołudniowy relaks, obiadokolacja i nocleg.

2 dzień: JASKINIA JASZOWSKA - KOSZYCE

Śniadanie i wyjazd do Jaskini Jaszowskiej – przejście trasą turystyczną. Zwiedzanie KOSZYC zwanych „żelaznym sercem Słowacji”: m.in. Stare Miasto, grające fontanny, największy w kraju Kościół św. Elżbiety z wejściem na wieżę, podziwianiem panoramy miasta i okolic. Powrót do hotelu na uroczystą obiadokolację z tańcami; nocleg.

3 dzień: SŁOWACKI SVIDNIK – IWONICZ-ZDRÓJ

Śniadanie. W drodze powrotnej możliwość zobaczenia (opcjonalnie): Muzeum Kultury Ukraińskiej  w Świdniku, Muzeum Wojskowego i Skansenu w Świdniku, Muzeum Sztuki Nowoczesnej Andy Warhola w Medzilaborcach, lub po polskiej stronie – Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce – jedyne muzeum położone na terenieczynnej przez cały czas kopalni ropy naftowej.  Można tam zobaczyć ropę naftową w stanie naturalnym, XIX wieczne kopanki (szyby naftowe) oraz pospacerować pięknymi alejkami pośród lasu.

Proponujemy też wstąpić na niedzielny spacer i leczniczą wodę do IWONICZA–ZDROJU – jednego z najstarszych polskich uzdrowisk, znanego już w czasach króla Stefana Batorego. Powrót w godzinach wieczornych. 

Cena obejmuje: przejazd nowym autokarem VDL FUTURA wraz z opłatami drogowymi i parkingowymi autokar jest zdobywcą tytułu „COACH OF THE YEAR 2012”- wyposażony w barek z kawą i herbatą; WC; nowoczesną, bezpieczną klimatyzację;  sprzęt DVD z systemem dźwięku dającym efekt kinowy przy odtwarzaniu filmów

- 2 noclegi w hotelu

- opieka pilota

- przewodnicy lokalni

- 2 śniadania

- 2 obiadokolacje w tym jedna uroczysta z muzyką

- ubezpieczenie grupy NNW = 15.000PLN, KL = 20.000 EUR

- bilety wstępu

 

Dodatkowe informacje

stat4u Wykonano:  PITERSS

Liczniki