ANGLIA

››WELCOME TO ENGLAND‹‹
Londyn – Cambridge – Greenwich
 

Co powiesz na Big Ben nie tylko na obrazkach? Co powiesz na angielski nie tylko na lekcjach w szkole? Wjeżdżając na najwyższy punkt London Eye spojrzysz na ponad 1000-letnią historię Londynu inaczej. Stary uniwersytet i historia lotnictwa w Duxford czy zdjęcie z Lady Gagą w galerii figur woskowych Madame Tussaund? A może staniesz jedną stopą na południku zero? Co tylko zechcesz! 

6 dni HB – 

     Welcome to England 

 


››UNIWERSYTECKO‹‹
Londyn – Cambridge – Drezno 

A może zostaniesz trochę dłużej? Po co od razu wracać do domu gdy Drezno takie piękne? Zróbmy program jak powyżej, a w drodze powrotnej zatrzymajmy się na nocleg w historycznym Dreźnie – mieście zabytków i …fabryki Volkswagena! Ponoć w tej niezbyt nam znanej stolicy Saksonii zgromadzona została większość skarbów sztuki całych Niemiec. Po takiej wycieczce dostaniesz piątkę już nie tylko z angielskiego! Also alles Gute!

                                   7 dni HB – 

Uniwersytecko 


 ››SZEKSPIR NA SŁODKO‹‹
Londyn – Oxford – Stratford – Köln

To nie jest przepis na szarlotkę czy nowego drinka …chociaż? Słodkości będą ale dopiero na koniec gdy zatrzymasz się na nocleg w niemieckiej Kolonii. Tam na własne oczy zobaczysz historię produkcji czekolady, a potem ją zjesz. Tak, tak – to co lubisz czyli degustacja dla każdego! A Szekspir? Przywita Cię w swoim mieście Stratford nad rzeką Avon, z którego udasz się na podbój najstarszego anglojęzycznego uniwerku świata. I z polskiego piąteczka, tak? 

8 dni HB – 

   Szekspir na słodko 


››PO KRÓLEWSKU‹‹
Londyn – Windsor – Stonehenge – Bruksela

A gdyby dziennik lekcyjny położyć w kamiennym kręgu budowli Stonehenge, to może w końcu boska energia sprawiłaby cud… Wizyta tam na pewno nie zaszkodzi – piękne krajobrazy w końcu odprężają i oczyszczają umysł! A jeżeli nie, to może królowa Elżbieta II coś na to poradzi goszcząc Cię w swej letniej rezydencji w Windsorze. Też pewnie kiedyś nie miała lekko i musiała matmę zakuwać. No i widzisz opłaciło się, więc do dzieła! Ale najpierw WYCIECZKA! 

8 dni HB – 

     Po królewsku 


››SZLAKIEM ZAMKÓW BRYTYJSKICH‹‹
(oferta już wkrótce!)

SZLAKIEM ZAMKÓW BRYTYJSKICH

Dajcie mi chwilę, please!

 

 

  

Dodatkowe informacje

stat4u Wykonano:  PITERSS

Liczniki